Pałac w Krowiarkach | Sesja ślubna Magdy i Tomka.


Pałac w Krowiarkach.


Krowiarki znane w dużej mierze z zespołu pałacowo-parkowego zdecydowanie zachwycają. Miejsce jak z bajki, z duszą i historią, a monumentalna budowla, obecnie niestety w ruinie pozwala wykorzystać wyobraźnię, by przenieść się do lat wstecz. Są miejsca, do których myślę, że prędzej czy później fotograf trafi. Ja w Krowiarkach znalazłam się dzięki Magdzie i Tomkowi. I bardzo się z tego powodu cieszę!


Sesja ślubna w pałacu na Śląsku, Krowiarki.


Od jakiegoś czasu odczarowuję sama przed sobą miejsca takie jak zamki i pałace, fotografując w nich zdecydowanie w opozycji wobec królewskiego kanonu przyjętych póz i kolorystki - myślę, że rozumiecie o co chodzi ;) Cegły, fasady, zdobienia, architektura, okna, ŚWIATŁO! to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat, który odkrywam i którym się zachwycam. Chcę takich sesji więcej!


Trochę rustykalnie, a trochę glamour.


Muszę się też wytłumaczyć z tej sesji, bo minęły dwa lata, Magda z Tomkiem obchodzą już drugą rocznicę ślubu, na świecie pojawił się ich mały Florek, a ja dopiero teraz publikuję ten materiał! Czas w sezonie ślubnym pędzi jak szalony i brakuje go na wiele rzeczy, pewne sprawy umykają i musiał nadejść rok 2020 i przymusowe, narodowe spowolnienie, by nadrobić wszystkie zaległości.


Zatem zapraszam :)TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:Domowa sesja ślubna | Ola i Michał.Biały Dom w Paniówkach | Wyjątkowe, tradycyjne wesele Eli i Huberta.
211 wyświetlenia