Biały Dom w Paniówkach | Wyjątkowe, tradycyjne wesele Eli i Huberta.

Zaktualizowano: 2 kwi 2020Tradycyjne wesele na Śląsku.


Muszę na początek napisać parę słów o Młodej Parze, bo Ela i Hubert to absolutnie wyjątkowi ludzie! Tacy, z którymi zawsze jest fajnie, otwarci, naturalni, a do tego strasznie fotogeniczni - jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości, zobaczcie sobie naszą sesję narzeczeńską w polach maków. A jak wiadomo, super ludzie, zawsze otaczają się innymi super ludźmi, dlatego to wesele było bezbłędne! Radość, szczere emocje, najlepsi na świecie goście i dobra zabawa. Tak w kilku słowach można opisać, to co działo się tego dnia.


Wesele w Białym Domu w Paniówkach. Oprawa muzyczna i fotobudka.


Samo wesele odbywało się w jednej z eleganckich sal restauracji Biały Dom. Był z nami Dj Szanowny, a także Bus Miętus. Całe wesele utrzymane w klasycznym, tradycyjnym stylu z nutą elegancji i rustykalnych elementów. Idealnie.


Ślubne przygotowania - słów kilka.


I niech nie zmylą Was te owieczki, narty i górska mapa. Choć wnętrze domu, w którym odbywały się przygotowania, było absolutnie przepiękne, jedyne w swoim rodzaju z niepowtarzalnym klimatem, a każdy znajdujący się tu przedmiot ma swoją historię (to wszystko głównie zasługa dziadka Eli, który z zamiłowaniem zbiera takie skarby!) to samo wesele odbywało się na Śląsku.


Reportaż z dnia ślubu.


Zapraszam serdecznie na kilka kadrów ze ślubnego reportażu Eli i Huberta.O oprawę tego dnia zadbali:


miejsce: Biały Dom Hotel, Paniówki

make up: Anna Krzak

DJ: DJ Szanowny Paweł Walczyk

filmowiec: JH filmuje

fotobudka: Bus Miętus

fotograf: Anna Więcławska Fotografia

TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:Wesele w Sztygarce, Chorzów | Reportaż ślubny Oli i Michała
Rustykalne wesele w namiocie Ani i Mateusza | Hotel Bajka

291 wyświetlenia