© 2023 by JACK SMITH PHOTOGRAPHY.

 Proudly made by Wix.com

  • Black Vimeo Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Copyright 2019 Anna Więcławska Fotografia

Wesele na Barce | Kraków

Ceremonia w krakowskim rynku, spacer bulwarami, wesele na Barce, liście monastery i Pocahontas. To wszystko przychodzi mi na myśl, kiedy wspominam ślub Marysi i Łukasza. Wszystko zaplanowali sobie sami. W najdrobniejszym szczególe. A przede wszystkim naprawdę cieszyli się tym dniem i sobą! Przyznam - są mistrzami!! Zresztą o tym, że będzie najpiękniej wiedziałam już od pierwszego naszego wspólnego spotkania. Kiedy Marysia z Łukaszem opowiedzieli mi o szczegółach swojego ślubu, pomyślałam: wow! 

 

I było wyjątkowo. Uwielbiam ich przede wszystkim za niesamowity luz i wewnętrzny spokój. Nieczęsto mi się zdarza, żebym chwilę po ceremonii ślubnej wybierała się z Parą na spacer. Tutaj właśnie tak było! Szliśmy wzdłuż Wisły, w promieniach lipcowego słońca, jedne emocje opadały, a już szykowaliśmy się na następne...  

 

Było szaleństwo i radość, miłości i przyjaźnie, a przede wszystkim było rodzinnie, a ja czułam się częścią tego wszystkiego. Dziękuję!!

 

Ach. Gdy wychodziłam z wesela Marysi i Łukasza z głośników wydobywała się melodia z bajki "Pocahontas" - "...możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat...", oczywiście wszyscy jednym głosem wtórowali. Piękniejszego zakończenia nie mogłam sobie wymarzyć.

 

O oprawę tego dnia zadbali: 

ślub: Bazylika Św. Franciszka z Asyżu, Kraków

wesele: Barka, Kraków

oprawa florystyczna: Bukietlove

suknia ślubna: Anna Kara

zdjęcia: Anna Więcławska Fotografia

 

 

 

 

publikacja w ZankYou Wedding:

 

 

 

 

Please reload