top of page

Kobieca sesja rodzinna, pokoleniowa | Kraków

Zaktualizowano: 26 sty 2023


Kiedy słyszysz hasło "Sesja rodzinna" to o czym myślisz?


Sesja rodzinna kojarzy się zwykle ze zdjęciami młodych rodziców i ich małych pociech prawda? Sesja noworodkowa, niemowlęca, sesja roczkowa... Ale kto powiedział, że tylko te pierwsze lata rodzinnego życia są warte zatrzymania w kadrze na dłużej? Sesja rodzinna ma ogromną wartość ZAWSZE i na każdym etapie życia. Wiem, bo sama jako dorosła już córka również namówiłam rodzinę na takie zdjęcia. I wiesz co, z każdym kolejnym miesiącem lubię wracać do tych naszych rodzinnych zdjęć bardziej.

Sesja z maluszkiem, to dopiero początek, nowy ekscytujący rozdział w życiu młodych rodziców. Sesja rodzinna ze starszymi, a nawet dorosłymi już dziećmi (oraz ich dziećmi) to ogrom fascynującej rodzinnej historii. Fotografując, obserwuję. Widzę, ile dobrych emocji wyzwala się w rodzinie podczas sesji, kiedy nagle zwykła codzienność zamienia się w celebrowanie obecności drugiego człowieka, uściski, przytulenia, bliskość, spojrzenia w oczy, wdzięczność. Powiem Ci, że moim zdaniem sesje rodzinne, a najlepiej te pokoleniowe powinny być przepisywane obowiązkowo na receptę! Ile tutaj dzieje się dobra.


Grupowa sesja kobieca


Przed moim obiektywem stanęły cztery fantastyczne kobiety. Ich energia, radość i otwartość wypełniła całe Milk Studio, w którym spotkałyśmy się na sesji. Babcia, mama i dwie córki/wnuczki. Każda z nich inna, piękna i wyjątkowa. Z tego spotkania wyszło coś pięknego. Kobieca sesja pełna wrażliwości, wdzięku, szaleństwa, radości, a to wszystko na tle rodzinnej troski, miłości, wdzięczności. Na plan pierwszy wyszły piękne emocje, których chyba nikt się nie spodziewał, Myślę, że taka sesja pokoleniowa pozwala spojrzeć na siebie nawzajem w inny sposób, a zdjęcia, które powstały mają ogromną wartość.


Sesja pokoleniowa

Bardzo bym chciała, by po tym reportażu z sesji, choć kilka osób zapragnęło przeżyć coś podobnego. Rodzina to siła, a rodzina wielopokoleniowa to już potęga. Tę moc i siłę widać! Zabierz mamę, siostrę, babcię (również to męskie rodzinne grono) i zróbmy coś pięknego. Sesja pokoleniowa to bezcenna pamiątka.ZOBACZ TEŻ:1563 wyświetlenia

Comments


bottom of page