top of page

ANNA WIĘCŁAWSKA FOTOGRAFIA | SESJA NOWORODKOWA I RODZINNA KRAKÓW

CO MOŻEMY RAZEM ZROBIĆ?

Sesja ciążowa w Waszym domu lub plenerze. Jestem dla Was, by uchwycić w kadrze ten szczególny czas oczekiwania.

sesja_noworodkowa_w_domu_krakow_katowice_anna_wieclawska_fotografia_32.jpg

Wykonam dla Was naturalną sesję lifestyle w bezpiecznym i znanym dla maluszka otoczeniu, czyli Waszym domu. Chyba nie ma cenniejszej pamiątki z tych pierwszych dni życia, niż pełne radości i miłości rodzinne kadry.

Sesję rodzinną możecie sprawić sobie przy wyjątkowej okazji i bez okazji. Każdy dzień, rok, ulotne wspólne chwile i uśmiechy są warte uwiecznienia i zapamiętania w rodzinnym albumie. Wykonuję sesje rodzinne z dziećmi w każdym wieku, w domu lub w plenerze. Z przyjemnością spotkam się również na sesji pokoleniowej i wielopokoleniowej.

sesja_narzeczenska_w_winnicy_winnica_srebrna_gora_krakow_anna_wieclawska_fotografia_zarecz

Sesja narzeczeńska, rocznicowa lub po prostu sesja zakochanych. W domu lub w plenerze. Każda okazja jest dobra, by zafundować sobie prezent w postaci profesjonalnych zdjęć. 

Od ponad 6 lat zawodowo fotografuję jeden z tych najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących dni - dzień ślubu. Z ogromną przyjemnością poznam i Was, uwieczniając ten wyjątkowy dzień w każdym detalu.

IMG_4248.jpg

Wisienka na torcie, esencja naszej sesji. Pomieści najpiękniejsze kadry, tworząc pamiątkę, do której będziecie powracać latami. Albumy możecie zamówić ze zdjęć z naszej sesji lub swoich prywatnych zbiorów. 

Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla swoich bliskich, mam dla Ciebie opcję zakupienia VOUCHERU PODARUNKOWEGO na sesję zdjęciową u mnie. Podaruj bliskim coś wyjątkowego i bezcennego - najpiękniejsze wspomnienia zachowane w kadrze na długie, długie lata. 

sesja_biznesowa_szymon_anna_wieclawska_fotografia_5_edited.jpg

Za każdą marką stoi człowiek i jego historia. Jestem od tego, by kadrami opowiedzieć jak najlepiej o Twojej marce i przybliżyć ją Twoim klientom.

Tworzę naturalne sesje wizerunkowe i produktowe.

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI?

Iza

WSPANIAŁA!!! Polecam najbardziej jak tylko mogę! Ciepła, sympatyczna, energiczna a zarazem niesamowicie subtelna i pozytywna osoba! Ania jest absolutnie niezauważalna podczas wesela (a to wg mnie ogromny plus). Naturalna i spokojna, nic nie narzuca a wspiera;) mogę tak w nieskończoność ♥ 

                                                                                             

Magda

Wspaniała Pani Fotograf! Zdjęcia wywołują zachwyt u każdego. Ochów i achów nie ma końca ;-) Wspaniały człowiek o wielkim sercu do ludzi i swojej pracy. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Maria

Dziękuję Aniu za wspaniałe zdjęcia. Podobają się wszystkim. Wszystko wyszło super. Wsparcie i profesjonalizm Ani pomógł mi też pokonać nieufność do obiektywu aparatu - nasza mini sesja wyszła naturalnie i pięknie! Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Anię jako fotografa. Fajnie, że z nami byłaś w tym dniu! 

PUBLIKACJE

logo.jpg
horizontal-black.png
52b3bbe5744d7864af637df52bbca27a.png
logo.png
bottom of page