ANNA WIĘCŁAWSKA FOTOGRAFIA | FOTOGRAF ŚLUBNY I RODZINNY

Widzę wiele piękna, miłości, przyjaźni, łez i wzruszeń. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna. 

Miniony rok był dla mnie istnym szaleństwem! Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Wiele wyzwań, doświadczeń, znajomości, przygód, emocji, spotkań, rozmów, pomysłów i marzeń... Będę go wspominać z łezką w oku, ale jednocześnie pełna ekscytacji spoglądam w przyszłość! Będzie najlepiej! 

Zapraszam również do działu HISTORIE, gdzie możecie zobaczyć moje ulubione reportaże.

"WSPANIAŁA!!! Polecam najbardziej jak tylko mogę! Ciepła, sympatyczna, energiczna a zarazem niesamowicie subtelna i pozytywna osoba! Ania jest absolutnie niezauważalna podczas wesela (a to wg mnie ogromny plus). Naturalna i spokojna, nic nie narzuca a wspiera;) mogę tak w nieskończoność ♥ "

                                                                                                           - IZA

"Dziękuję Aniu za wspaniałe zdjęcia. Podobają się wszystkim. Wszystko wyszło super. Wsparcie i profesjonalizm Ani pomógł mi też pokonać nieufność do obiektywu aparatu - nasza mini sesja wyszła naturalnie i pięknie! Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Anię jako fotografa. Fajnie, że z nami byłaś w tym dniu!" 

                                                                                                        - MARIA

"Wspaniała osoba, cudowny fotograf! Niczym Annie Leibovitz i Helmut Newton w jednym. Zdjęcia są idealne w każdym calu, współpraca z Anią to czysta przyjemność."

                                                                                      - KASIA

Wspaniała Pani Fotograf! Zdjęcia wywołują zachwyt u każdego. Ochów i achów nie ma końca ;-) Wspaniały człowiek o wielkim sercu do ludzi i swojej pracy. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

                                                                                 - MAGDA

BEST OF  | 2020

PUBLIKACJE:

logo.jpg
horizontal-black.png
52b3bbe5744d7864af637df52bbca27a.png
logo.png