KOCHAM, MARZĘ, ODKRYWAM, ZACHWYCAM SIĘ, FOTOGRAFUJĘ.

Mam ogromną liczbę planów, które konsekwentnie realizuję i jeszcze dłuższą liczbę wspaniałych wspomnień, które starannie kolekcjonuję.

Rozwiń

Jestem Ania.

Dwudziestoparolatka z tysiącem pomysłów na minutę. Z powodu ciekawości świata i otoczenia ukończyłam dziennikarstwo. Z miłości do filmu i sztuki zostałam magistrem filmoznawstwa i ukończyłam szkołę fotograficzną. Z miłości do dobrego jedzenia wyznaję zasadę „jedz, ile chcesz, co chcesz i kiedy chcesz” (negatywne efekty takowej diety jeszcze się nie ujawniły…). Z aparatem nie rozstaję się od dzieciństwa. Jeśli można urodzić się z uzależnieniem od fotografowania, to na pewno jestem takim przypadkiem. Na popołudniowe drzemki szkoda mi czasu. Ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu, chyba że w dobrym towarzystwie. Nie boję się wyzwań i podejmowania decyzji. Postawienie wszystkiego na jedną kartę, żeby zobaczyć, jakie będą efekty – to dla mnie nie problem.

 

 

Kobiecym okiem rejestruję rzeczywistość. W efekcie na moich fotografiach przedstawiam to, co dla mnie piękne, naturalne, delikatne, pełne emocji. Do każdego z Was podchodzę bardzo indywidualnie, a każda Wasza historia jest dla mnie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Uwielbiam Was poznawać i słuchać Waszych opowieści, a możliwość uwieczniania tak ważnych dla Was momentów to dla mnie prawdziwy zaszczyt!   

 

  • Black Vimeo Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Copyright 2020 Anna Więcławska Fotografia | Kraków