top of page

Wesele na Barce | Kraków

Zaktualizowano: 3 kwi 2020


Ślub w Krakowie, Bazylika Franciszkanów.


Ceremonia w krakowskim rynku, spacer bulwarami, wesele na Barce, liście monastery i Pocahontas. To wszystko przychodzi mi na myśl, kiedy wspominam ślub Marysi i Łukasza. Wszystko zaplanowali sobie sami. W najdrobniejszym szczególe. A przede wszystkim naprawdę cieszyli się tym dniem i sobą! Przyznam - są mistrzami!! Zresztą o tym, że będzie najpiękniej wiedziałam już od pierwszego naszego wspólnego spotkania. Kiedy Marysia z Łukaszem opowiedzieli mi o szczegółach swojego ślubu, pomyślałam: wow! Sama ceremonia ślubna odbyła się na krakowskim Rynku, a dokładnie w Bazylice Franciszkanów.  

Jak nie zwariować w dniu ślubu. Chodźmy na spacer!


I było wyjątkowo. Uwielbiam ich przede wszystkim za niesamowity luz i wewnętrzny spokój. Nieczęsto mi się zdarza, żebym chwilę po ceremonii ślubnej wybierała się z Parą na spacer. Tutaj właśnie tak było! Szliśmy wzdłuż Wisły, w promieniach lipcowego słońca, Marysia w swojej przepięknej oryginalnej sukni ślubnej z salonu Anna Kara, jedne emocje opadały, a już szykowaliśmy się na następne... 

Wesele na Barce w Krakowie.


Barka na Wiśle w Krakowie to zdecydowanie miejsce z klimatem. Dla tych, którzy szukają oryginalnej przestrzeni na swoje wesele, to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. W końcu nie codziennie imprezy odbywają się na pokładzie. U Marysi i Łukasza działo się totalne szaleństwo i radość, miłości i przyjaźnie, a przede wszystkim było rodzinnie, a ja czułam się częścią tego wszystkiego. Dziękuję!!


Monstera i Pocahontas. Motyw przewodni wesela.

Ach. Gdy wychodziłam z wesela Marysi i Łukasza z głośników wydobywała się melodia z bajki "Pocahontas" - "...możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat...", oczywiście wszyscy jednym głosem wtórowali. Piękniejszego zakończenia nie mogłam sobie wymarzyć.


Reportaż ślubny Marysi i Łukasza został opublikowany przez portal Zank You Polska. Dziękuję za to wyróżnienie!

O oprawę tego dnia zadbali:


ślub: Bazylika Św. Franciszka z Asyżu, Kraków

wesele: Barka, Kraków

oprawa florystyczna: Bukietlove

suknia ślubna: Anna Kara

zdjęcia: Anna Więcławska Fotografia


TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:


1905 wyświetleń
bottom of page