top of page

Domowa sesja noworodkowa | Katowice

Zaktualizowano: 7 mar 2023Sesja noworodkowa z rodzicami i rodzeństwem w domu.


Żeby mieć super sesję zdjęciową i wyjątkową pamiątkę na całe życie, nie musisz nawet wychodzić z domu. Zaskoczyłam Cię?

Bardzo lubię odwiedzać Was w Waszych domach i tam fotografować. W znajomym dla Was otoczeniu, w towarzystwie cennych dla Was przedmiotów, w wygodnym łóżku i skarpetach. Lubię fotografować Waszą codzienność. A kiedy pojawia się na świecie noworodek domowa sesja rodzinna to pomysł idealny.


Co jest dla mnie istotne podczas sesji domowych? WY. Jak podczas każdej sesji, także podczas tych domowych najważniejsze są dla mnie EMOCJE, a te uchwycę nawet na pustej ścianie, w kuchni czy na środku pokoju. ⁠

Wasze mieszkanie, przestrzeń w której żyjesz na co dzień jest częścią Was, często jego wygląd odzwierciedla Wasze charaktery i styl, prawda? Tego też szukam w domowych kadrach, bo wiem, że za kilka lat i po kilku remontach/przeprowadzce będziesz z jeszcze większym sentymentem spoglądać na te zdjęcia. ⁠Poniżej przedstawiam Wam kilka kadrów z sesji noworodkowej Jagódki. W towarzystwie rodziców i starszej siostry Kamilki, którą miałam również zaszczyt poznać, jako kilkudniowego noworodka.


To jak, pozwolisz mi opowiedzieć Waszą historię?


Zapraszam Cię do działu RODZINA, gdzie zobaczysz więcej reportaży z sesji noworodkowych. Jeśli marzy Ci się taka sesja, NAPISZ DO MNIE lub zajrzyj do działu OFERTA. Chętnie się z Wami spotkam! Pamiętaj również, że możesz wykupić u mnie sesję w formie vouchera ważnego rok. To znakomity prezent dla najbliższych.


Comments


bottom of page