top of page

Sesja noworodkowa w domu, Kraków

Zaktualizowano: 6 mar


Sesja noworodkowa w domu


Za naturalność, atmosferę, spokój i komfort, za wyjątkowe kadry, za to, że nigdy nie wiadomo jakie niespodzianki przyniesie, bo każdy maluch, każda rodzina jest inna - za to wszystko kocham fotografować noworodki podczas sesji lifestyle w Waszych domach. Sesja noworodkowa w domu, to wyjątkowa okazja, by celebrować Wasze wspólne, rodzinne szczęście. Sesja noworodkowa wykonywana w Waszym domu, to również wspaniała pamiątka na kolejne lata.

Dojadę do Ciebie wszędzie na terenie Krakowa i okolic. Często bywam też na Śląsku, skąd pochodzę, więc również i tam możemy spotkać się na rodzinnej, domowej sesji noworodkowej.


Rodzinna sesja w domu


Czy przestrzeń, w której wykonuję dla Was zdjęcia rodzinne jest ważna? Oczywiście, ALE nie jest najważniejsza. ⁠


⁠Piszę o tym, ponieważ znam Twoje obawy przed rodzinną lub noworodkową sesją w domu. Bardzo często w głowie pojawiają się myśli typu :"Nasze mieszkanie jest brzydkie, ciasne, nie nadaje się do zdjęć. Nasze mieszkanie nie jest tak ładne i instagramowe". A ja powiem Ci, że nie potrzebuję instagramowej przestrzeni, by opowiedzieć w kadrach Waszą historię. Potrzebuję przede wszystkim WAS. Okno też się przyda, ale to zapewne masz ;) Kanapa, łóżko lub podłoga sprawdzą się idealnie i jestem pewna, że znajdę u Ciebie to i dużo, dużo więcej. Tyle wystarczy. Reszta to dodatki. ⁠


⁠Wasz dom, mieszkanie, niezależnie jakie są, są Wasze. Mieszczą wspomnienia, ulubione przedmioty, są bezpiecznym azylem, częścią Was. Może za jakiś czas zmienisz miejsce zamieszkania, zorganizujesz gruntowny remont, ale zdjęcia, które wykonamy teraz, zostaną z Wami i obecny stan mieszkania, będzie dodatkową pamiątką, wartością dodaną naszej sesji. Pomyśl o tym w ten sposób i nie rezygnuj z rodzinnej sesji w domu jedynie z obawy przed niedostatecznymi warunkami. ⁠


Poznaj jedną z historii rodzin, które mi zaufały i zaprosiły na sesję noworodkową w domu. Zobaczcie jak pięknie było.




*jeśli sesja noworodkowa przed Wami, przygotowałam krótki poradnik o tym jak przygotować się do sesji noworodkowej, by przebiegła jak najlepiej i najspokojniej (artykuł dostępny tutaj).



sesja noworodkowa w domu kraków

rodzinna sesja noworodkowa w domu krakow


sesja noworodkowa w domu krakow





sesja noworodkowa w domu krakow


sesja noworodkowa w domu krakow



sesja noworodkowa w domu krakow

sesja noworodkowa w domu krakow




sesja noworodkowa w domu krakow

sesja noworodkowa w domu krakow






sesja noworodkowa w domu krakow


sesja noworodkowa w domu krakow




Podobała Ci się ta noworodkowa sesja domowa?

Zapraszam Cię do działu GALERIA, gdzie zobaczysz więcej reportaży z sesji rodzinnych i noworodkowych. Jeśli marzy Ci się taka sesja, NAPISZ DO MNIE lub zajrzyj do działu OFERTA. Chętnie się z Wami spotkam! Pamiętaj również, że możesz wykupić u mnie sesję w formie vouchera ważnego pół roku. To znakomity prezent dla najbliższych.



PSST. Mam dla Ciebie jeszcze niespodziankę. Kliknij poniżej i zobacz, jak wyglądał backstage tej sesji - INSTAGRAM.




1424 wyświetlenia

Comments


bottom of page