top of page

Dom przyjęć PREMIUM | MAGDA I MICHAŁ

Zaktualizowano: 3 kwi 2020


Ślub idealny. Dom przyjęć Premium, Radlin.


Moje prywatne ślubne przyjemności jeszcze przede mną, ale gdyby ktoś zapytał mnie, jak wyobrażam sobie ten dzień, to opowiedziałabym o ślubie Magdy i Michała. I nie chodzi tutaj nawet o jakieś idealne miejsce wesela (swoją drogą dom przyjęć Premium w Radlinie to świetna miejscówka), czy przepiękną ceremonię, ani o to, że jechali bajeranckim, oldschoolowym autem, Magda w sukni ślubnej projektu Agaty Wojtkiewicz wyglądała fenomenalnie (Michał w swoim garniturze oczywiście też), pogoda dopisała, a każdy detal i dodatek wpisywał się totalnie w moje gusta.


Pomysł na pierwszy taniec wspólnie z gośćmi.


Widzieliście kiedyś pierwszy taniec, po którym muzyka nabiera tempa, nagle z gości wyłaniają się świadkowie, rodzeństwo, przyjaciele i wszyscy razem tańczą przygotowany przez siebie układ choreograficzny? Takie rzeczy to przecież tylko w filmach. No i u Magdy i Michała!


Druhny na ślubie.


Albo druhny, które nie dość, że wyglądały przepięknie, to jeszcze dzielnie wspierały Magdę, a podczas ceremonii stały w kordonie czekając na wielkie wejście Panny Młodej w towarzystwie taty, a ich braw, ochów, achów, łez i uśmiechów nie było końca. Ten dzień tworzyli po prostu dobrzy ludzie. Dobre emocje, luz i rodzinną atmosferę czułam już od samego początku, podczas przygotowań. Oni po prostu cieszyli się tym dniem, no a potem rozkręcili mega imprezę! Pomogli im w tym doskonale Asia, Radek i Marcin z zespołu Gramofon

Zobaczcie sami Ich reportaż ślubny!

O oprawę tego dnia zadbali:


suknia ślubna: Agata Wojtkiewicz be GORGEOUS, PaPanna - Wrocław

garnitur: Albione, mucha i spinki: Paco Lorente

makijaż: Glow Art Aneta Goluch

fryzura: Studio Fryzjerskie SATI

oprawa kwiatowa: Natura Art, Kwiaciarnia Rustykalna Florus

sala weselna: Dom Przyjęć Premium

oprawa muzyczna: Zespół Gramofon

fotograf: Anna Więcławska Fotografia


TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:471 wyświetleń

Comments


bottom of page