top of page

Ślub plenerowy, Hotel Fajkier | Edyta i Krystian.

Zaktualizowano: 3 kwi 2020


Kościelny ślub w plenerze.

Kościelny ślub plenerowy to dla mnie absolutnie najlepsza opcja powiedzenia sobie TAK. I choć pewnie część z Was pomyśli: "jak to, w plenerze, przecież tylko cywilne...", zapewniam Was, że jest to do zrobienia! Edyta i Krystian zdecydowali się na ślub w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. To malutki kościółek, a w zasadzie jedynie ołtarz wybudowany w skale. Wokół znajduje się zaciszny zielony teren, gdzie zasiąść mogą zgromadzeni goście i Młoda Para.


Wesele w Hotelu Fajkier, Lgota Murowana.


Słoneczna sobota, jedna z wielu ubiegłego lata, kierunek - Jura Krakowsko-Częstochowska. Jadąc na ślub Edytki i Krystiana nie wiedziałam jeszcze ile cudowności tego dnia mnie czeka. Co prawda spodziewałam się, że będzie pięknie, miałam za sobą kilka rozmów z Edytą, która opowiadała mi o miejscu ceremonii, planach na ten dzień, o tym, że impreza odbywać się będzie na terenie Hotelu Fajkier w namiocie rozłożonym pośród pól i małego lasku. Miałam więc pewne wyobrażenia, ale muszę przyznać, rzeczywistość okazała się o niebo lepsza!


Suknia ślubna Me Love.


Dzień ślubu został zaplanowany w najdrobniejszym detalu. Był zatem zachwycający first look, dzieci sypiące kwiaty w drodze do ołtarza, zimne ognie i kwietne confetti. Edyta miała na sobie przepiękną suknię ślubną projektu Me Love. Zapraszam Was na krótki reportaż jednego z bardziej niezwykłych wesel ubiegłego roku :)


Reportaż ślubny Edyty i Krystiana opublikowany został przez portal Planujemy Wesele.

O oprawę tego dnia zadbali:


Ceremonia: Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej

Restauracja Ogrodowa - Hotel Fajkier

Makijaż - Martyna Kic Kwiaty - Bez Ogródek Suknia ślubna - Me Love Tort - Ciastkarnia Delowscy

Fotograf - Anna Więcławska Fotografia

n


TUTAJ TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:431 wyświetleń

Comments


bottom of page