top of page

Wesele Leśna Perła Radlin, Śląsk | Klimatyczny ślub Ani i Pawła.


Dodatki, detale, ślubne przygotowania.


To będzie opowieść o zaślubinach Ani i Pawła. Spokojnie mogę zaliczyć ich do tych najbardziej wyluzowanych, roześmianych i energetycznych Par, a przy takich osobowościach powstają tylko najpiękniejsze historie ślubne! Aparat kocha detale, dlatego zwróćcie uwagę, jak szczegółowo dopracowany został ten dzień. Specjalne szlafroki, by od samego rana prezentować się wyjątkowo, skrzynia na koperty, pudełka na drobiazgi, kwiaty, rośliny, świece, dużo zieleni. Jeśli szukacie dodatkowych atrakcji dla gości na swój ślub, zadbajcie o to, by i one dopełniały pięknie ten dzień. Ania z Pawłem postawili na fotobudkę, kultowy już Bus Miętus, dbając przy tym o to, by oprócz swojej funkcji był on atrakcyjny wizualnie. Nie mogli trafić lepiej, atrakcja zrobiła furorę, a ja wykorzystałam busa na kilka dodatkowych ujęć podczas mini sesji Ani i Pawła.


Jakim samochodem do ślubu?


Ania i Paweł postawili na mustanga w kolorze bordo. Przyznam, że to mój ulubiony model auta do ślubu, a jego retro styl idealnie wpasował się w klimat tego dnia. Ślub to jeden z niewielu dni w życiu, gdy można poszaleć i przejechać się wyjątkowym modelem samochodu. Pamiętajcie jednak o tym, że spójność jest najlepsza i dobierajcie model samochodu do stylu w jakim planujecie zorganizować ślub.


Restauracja Leśna Perła


Wesele to zwykle najdłuższy etap dnia ślubu, dlatego tak ważne jest by miejsce, które wybierzecie, spełniało wszystkie Wasze oczekiwania. Południowy Śląsk ma do zaoferowania kilka ciekawych sal weselnych, a wśród nich znajduje się Leśna Perła w miejscowości Radlin. To miejsce całkowicie wpisało się w klimat ślubny Ani i Pawła, a w ogrodzie i na drewnianej werandzie z huśtawkami powstało wiele pamiętnych zdjęć...


Ślub w październiku


Czy ślub w październiku to dobry pomysł? Po zobaczeniu reportażu ślubnego Ani i Pawła nie będziecie mieć najmniejszych wątpliwości. Taka ilość słońca nie zdarza się często! A ja od siebie dodam, że od kilku już lat miesiące jesienne są dużo bardziej pewne pogodowo niż wiosna, więc jeśli jeszcze zastanawiacie się, który miesiąc będzie tym najlepszym na zawarcie ślubu - wrzesień i październik bierzcie w ciemno.


Tymczasem zapraszam na reportaż!suknia Madonna

dekoracje i kwiaty Alexdekor

fotobudka Bus Miętus
Comments


bottom of page