top of page

Sesja brzuszkowa w plenerze Kraków


Czas mija zdecydowanie za szybko, prawda? Nawet się nie obejrzysz, a do okresu ciąży i przygotowań na maluszka, będziesz wracać w miłych wspomnieniach, patrząc na swoje maleństwo. Mam sposób na to, by zachować te piękne momenty na dłużej. Sesja brzuszkowa to absolutnie wyjątkowy moment i wspaniały prezent, który możesz sobie w tym czasie dać.


Mam dla Ciebie kilka propozycji miejsc, w których możemy spotkać się na sesji brzuszkowej. Uwielbiam spotykać się z Wami w Waszym domu, lub w studio na intymnej, domowej sesji ciążowej. Jeśli jednak ostatni trymestr ciąży przypada u Ciebie w okresie letnim, to szczególnie zapraszam Cię na sesję brzuszkową w plenerze. Znam w Krakowie wiele pięknych miejsc i zakamarków, w których letnia sesja brzuszkowa wyjdzie przepięknie.W którym miesiącu najlepiej wykonać sesję brzuszkową?To kiedy umówić się na sesję brzuszkową w dużej mierze zależy od Twojego samopoczucia, przebiegu ciąży i tempa w jakim brzuszek rośnie. Najlepszym, najbardziej optymalnym czasem będzie 7/8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już wtedy dobrze zarysowany, a jako przyszła mama jesteś jeszcze w całkiem dobrej kondycji. Oczywiście nie ma reguły i zdarza mi się wykonywać sesje również na początku 9 miesiąca.


⁠Zdradzić Ci ciekawą historię?⁠


Zdarzyło mi się wykonać sesję na DZIEŃ przed niespodziewanym porodem! Byłam w szoku równie mocnym jak przyszli rodzice, maleństwu chyba wyjątkowo spieszyło się już na sesję noworodkową...


Zapraszam Cię do obejrzenia kilku kadrów z sesji brzuszkowej. A jeśli ciekawi Cię, kto przyszedł na świat kilka tygodni później... zajrzyj tutaj.sesja brzuszkowa nad jeziorem w plenerze kraków

sesja brzuszkowa w plenerze Krakówsesja brzuszkowa przylasek rusiecki kraków

sesja brzuszkowa przylasek rusiecki kraków


sesja brzuszkowa przylasek rusiecki kraków


Podobała Ci się ta sesja brzuszkowa w plenerze?

Zapraszam Cię do działu GALERIA, gdzie zobaczysz więcej reportaży z sesji rodzinnych i noworodkowych. Jeśli marzy Ci się taka sesja, NAPISZ DO MNIE lub zajrzyj do działu OFERTA. Chętnie się z Wami spotkam! Pamiętaj również, że możesz wykupić u mnie sesję w formie vouchera ważnego pół roku. To znakomity prezent dla najbliższych.

29 wyświetleń

コメント


bottom of page