top of page

Sesja rodzinna w plenerze, KrakówPlenerowa sesja rodzinna w Krakowie


Uwielbiam ten czas w roku, pełnię lata, ogrom zieleni, ciepły zapach powietrza i pięknie oświetlające wszystko słońce. Lato, to zdecydowanie mój ulubiony okres w roku i to nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Jako fotograf rodzinny bardzo cieszę się na każde spotkanie na sesji rodzinnej w plenerze. Wiem, że spędzimy razem fajnie czas, a efekty takiego spotkania? Zaraz zobaczysz poniżej.


Czy na hasło: plenerowa sesja rodzinna w Krakowie zaczynasz się zastanawiać, czy w tym mieście są zielone przestrzenie, łąki i laski, najlepiej takie z małą ilością przechodniów wokół? Już przychodzę Ci z pomocą. Znam wiele takich właśnie zielonych, urokliwych, spokojnych zakątków, w których możemy wykonać piękną plenerową sesję! I to wcale nie musimy opuszczać miasta, bo w samym sercu Krakowa znajduje się całkiem sporo miejsc wręcz idealnych na sesję rodzinną w plenerze.


A teraz słów kilka o sesji plenerowej, którą zaraz tu zobaczysz. Sesja rodzinna z kilkulatkiem to wyzwanie, które bardzo chętnie podejmuję! Dzieci nie pozwolą na nudę, a spokojne pozowanie przed aparatem nie jest ich ulubionym zajęciem. Zresztą ja wcale takiego spokojnego pozowania nie oczekuję i chętnie wykorzystuję na sesji tę dziecięcą radość, ciekawość, zmienność nastrojów i nieskończoną energię. Mam już na to swoje sposoby, by czas sesji był dla dzieci miłym doświadczeniem, zabawą i fajnie spędzonym czasem z rodzicami. Zobacz jak piękne, naturalne kadry powstały podczas tego spotkania!

87 wyświetleń

Comments


bottom of page