top of page

Ślub w górach, Winnica Toskańska Szczyrk | Reportaż ślubny Marty i Filipa

Zaktualizowano: 20 maj 2021


Opowiem Wam teraz o ślubie wyjątkowym. I to nie tak po prostu wyjątkowym, jak każdy, który mam okazję fotografować, ten był szczególny i to co najmniej z dwóch powodów. Wiecie, jak to jest fotografować ślub znajomych? Przeżycie szczególne bez dwóch zdań. A czy wyobrażacie sobie, jak to jest fotografować ślub innego fotografa? No tutaj już pojawia się trochę tremy i stres razy tysiąc... A trzeba Wam wiedzieć, że Marta to moja koleżanka ze szkoły fotograficznej, która obecnie również zajmuje się fotografią!


Ślub w górach, Szczyrk


Chociaż mieszkają na Śląsku, to jednak trochę korzeni góralskich mają i tak oto się stało, że swoje góralskie wesele wymarzyli sobie właśnie w Szczyrku. Ślub w górach to moim zdaniem znakomita opcja, a Marta z Filipem wymyślili sobie ten dzień doskonale. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na to jak pięknie wygląda Panna młoda w jeansowej kurtce do sukni ślubnej! Ja uważam, że to strzał w dziesiątkę. Filip oczywiście też niczego sobie, bo to Filip - po prostu, a do tego szelki i garnitur w kratę, czyli klasa sama w sobie. Będzie też kapela góralska, zimne ognie, dużo dobrej zabawy i mini sesja nocą. Tyle zdradzam na początek, po resztę zapraszam poniżej.


Winnica Toskańska, wesele Szczyrk


Myślę, że śmiało możemy już ogłosić Szczyrk stolicą góralskich wesel, jednak Winnica Toskańska, to nowe miejsce, które zaskoczyło mnie totalnie swoim klimatem i pięknem - to sala w stylu rustykalnym, dla miłośników dobrego wina i elegancji w toskańskim wydaniu.


Co lubię najbardziej w fotografowaniu ślubów? Zdecydowanie w pierwszej czwórce plasują się emocje, dobra zabawa, estetyka miejsca i luz zarówno Młodej Pary jak i gości. To wszystko gwarantuje piękne zdjęcia oraz najlepsze wspomnienia i to tutaj wszystko było! WSZYSTKO!O oprawę tego dnia zadbali:


Fryzura: Tomasz Styczeń Trendy Hair Fashion; wykonanie - Patrycja Kostorz

Suknia ślubna: Divina Bridal

Miejsce wesela: Willa Toskańska, Szczyrk

makramy: Tosia.ma.kram

Wodzirej: Mirek Kańtor

fotograf: Anna Więcławska FotografiaMiło mi poinformować, że mały reportaż z wesela Marty i Filipa został opublikowany przez portal ABC ślubu. Znajdziecie go o TUTAJ.


TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:
Comments


bottom of page