top of page

Sesja ślubna w stylu BOHO | Zalew Kryspinów


Miałam okazję pracować z bardzo zdolnymi ludźmi w super projekcie. Stworzyliśmy sesję stylizowaną pełną soczystych, odważnych kolorów, wydobywając z niej esencję lata - woda, błękit, kwiaty, słońce, lekkość i zwiewność. To była przemiła współpraca i uważam, że stworzyliśmy coś wyjątkowego! Tym bardziej cieszy fakt, że zdjęcia z tej sesji ukazały się w ostatnim numerze magazynu Panna Młoda (jesień-zima 2021). Oglądanie swoich zdjęć w papierowym wydaniu to przemiłe uczucie i znakomite zakończenie ubiegłego roku dla mnie..


CO TO JEST SESJA STYLIZOWANA I PO CO JĄ ROBIĆ


W sesji stylizowanej najważniejszy jest pomysł. To od niego wszystko się zaczyna. Potem dobiera się osoby różnych profesji i o różnych talentach, które wniosą coś od siebie, ubogacą wizję sesji, poświęcą swój czas i wspólnymi siłami stworzymy coś pięknego. Przy tej sesji pracowało wiele zdolnych kobiet, pojawiło się też kilku panów! Nad całością projektu czuwały Magda i Natalia z portalu ABC ślubu, w roli modeli znakomici Daria i Mateusz, a pełną listę fantastycznych wykonawców znajdziecie poniżej.


INSPIRACJE I TRENDY ŚLUBNE | SESJA W STYLU BOHO


Sesje stylizowane powstają głównie po to, by inspirować. Stwarzamy wyjątkowe, szalone, wymarzone aranżacje i pokazujemy, jak może wyglądać Wasz ślub. Możecie się zainspirować kolorami, suknią ślubną, a może uznacie, że ślub na plaży to coś, co najbardziej do Was trafia.


ŚLUB NA PLAŻY


Komu marzy się ceremonia ślubna na plaży? Brzmi jak kadr z hollywoodzkich produkcji, prawda? Pokażemy Wam, że jest to możliwe również w Polsce. I wcale nie trzeba jechać nad nasze morze! W tej sesji dominują soczyste owoce lata. Jeśli szukacie inspiracji ślubnych w kolorach różu, brzoskwiń i pomarańczy, lub po prostu już bardzo brakuje Wam lata, piasku i plaży, zobaczcie koniecznie co pięknego stworzyliśmy.


ŚLUB W PLENERZE | KRAKÓW


Jeśli planujcie ślub cywilny, możliwości odnośnie miejsca ceremonii ślubnej macie całkiem sporo i bardzo Was namawiam, by nie ograniczać się do murów Urzędu Stanu Cywilnego. Taka wyjątkowa chwila, jaką jest ceremonia ślubna, zasługuje na wyjątkowe otoczenie. Nie mówiąc już o tym, że piękne miejsce np. wśród natury dużo lepiej będzie się prezentować na zdjęciach, niż mury szarego budynku. Bardzo mnie cieszy, że organizując ślub cywilny, coraz częściej decydujecie się na ślub w plenerze. Mam też dobrą informację dla wszystkich tych, którzy planują ślub kościelny. Takie ceremonie również mogą odbyć się w formie plenerowego ślubu kościelnego i nawet miałam okazję taki ślub fotografować!Produkcja sesji: Portal abcslubu.pl

Pomysł: Magdalena Barska, Ceremony Concept

Zdjęcia: Anna Więcławska Fotografia

Bukiet i dekoracje za Parą Młodą: Lilacorio

Makijaż ślubny: Make Up Wioletta Zając,

Fryzura ślubna: Litewka Hairstylist

Kolczyki: PiLLowDesign

Poligrafia ślubna: SheMakes

Tort weselny: Wierzynek Royal Chocolate Workshop

Krzesła chiavari: KRISTOM

Modelka: Daria Płaneta

Model: Mateusz Czub

TU TEŻ BYŁO NIEZIEMSKO:


Comments


bottom of page